...prawdziwe ale niecodzienne anegdoty o życiu i historyjki z życia wzięte

Opublikuj swoje anegdoty z życia wzięte lub opowiedz innym co ci się wyjątkowego przydarzyło...
Twoja nazwa użytkownika :
Kategorie do luftu :
Płeć? :

Najlepsze anegdoty

Opublikowane krótkie historyjki i anegdoty o życiu : wszystkie | tylko dzisiaj | w tym tygodniu | w tym miesiacu | w tym roku

Nie jesteśmy patologiczną rodziną ! Jechałem z 6 letnią córką pociągiem, kupiłem blok, kredki aby dziecko grzecznie rysowało, przedział pełen, młoda zakonnica zachwycona moją córcią Laurą. Nagle w ogólnej ciszy słyszę mojego Aniołka ,,O nie ! Chciałam narysowć motylka, a tu mi jakaś PIZDA wyszła"

Opublikowane 22 lis 2010 o 18:17 w kategorii Rodzina przez stockton

#327 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Moja dziewczyna odwróciła tyłem do nas ponad 20 lalek które były ułożone na jej łóżku. Zapytałem się jej po co to zrobiła odpowieziała mi - zeby moje lalki nie widziały jak się kochamy. Miałem sie jej zapytać a co boisz się że się zgorszą ? Takich jaj jeszcze nie widziałem, no nieeeeeeeeee!!!!!!

Opublikowane 1 lut 2010 o 22:41 w kategorii Seks przez tomek

#90 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Od 6 miesięcy mój maż pracuje we Francji, widujemy się rzadko ale dzięki internetowi i webcam rozmawiamy ze sobą często. Wczoraj nie mógł ze mną rozmawiać, kolacja w pracy.... Dziś rano na ekranie mojego laptopa za plecami mojego męża przemaszerowała zgrabna naga laska!!! nie wiem czy też była na kolacji, najlepiej zapytam męża ma chyba przygotowaną gotową odpowiedź?

Opublikowane 29 gru 2009 o 12:04 w kategorii Rodzina przez Aga73

#20 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Wczoraj moja dziewczyna powiedziała mi, że musimy się rozstać bo horoskop na ten rok mówi jej żeby unikała kontaktów z zodiakalnymi Bykami.

Opublikowane 9 sty 2010 o 17:12 w kategorii Miłość przez filip

#44 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Dzisiaj dostałam SMS od męza, zdziwiona bo rzadko kontaktuje sie ze mną w ten sposób - Aniu, caly weekend jest nasz, zona z dziećmi jedzie do rodziców ;) już nie mogę się doczekać Coś mam wrażenie, ze chyba nie pojadę, w perspektywie wesoły weekend

Opublikowane 26 gru 2009 o 11:28 w kategorii Seks przez pescablue

#3 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Wczoraj mój men zaprosił mnie na kolację przy świecach po to żeby na końcu powiedzieć że jest mu przykro ale poznał inną dziewczynę w której sie zakochał. Pytanie to po co zaprosiłeś mnie na kolację - żeby nasze rozstanie nie było złym wspomnieniem - zawsze był romantykiem ale czegoś takiego się nie spodziewałam

Opublikowane 23 sty 2010 o 08:10 w kategorii Miłość przez marylu

#72 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Mój chłopak powiedział mi wczoraj, że jestem zacofana bo nie chcę z nim uprawiać seksu analnego a wszyscy to robią. Zapytalam go wszyscy to znaczy kto, czy masz na myśli twoich kumpli mitomanów ? Nie dostałam odpowiedzi.

Opublikowane 10 sty 2010 o 22:57 w kategorii Seks przez marzena

#50 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Mój nowy facet zaprosił mnie na kolację, lokal z fajnym wystrojem, cicha muzyczka, super atmosfera. Pod koniec pyta mi się: czy wybrałem dobrą restauracje? - tak bardzo mi się tu podoba. Na to on: byłem pewny to moja ulubiona przyprowadzałem tu wszystkie moje ex i zawsze mówiły ze mam dobry gust.

Opublikowane 15 sty 2010 o 19:40 w kategorii Miłość przez coco

#56 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Ostatnio przechodziliśmy trudny okres z moją narzeczoną. Chcąc poprawić sytuację zaprosiłem ją na tydzień na narty do Włoch gdzie wpadł jej w oko facet który mieszkałw tym samym hotelu. Po powrocie powiedziała mi że dziękuje za wakacje ale między nami koniec.

Opublikowane 11 lut 2010 o 19:17 w kategorii Miłość przez florek432

#116 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Nikt u nas w rodzinie nie jest specjalistą od kompa. Dziś spec od informatyki przyszedł założyc nowy program. Tłumacząc ojcu jak to działa pokazał przez przypadek strony które czesto odwiedzam, obciach na całego... ale może teraz inni męscy członkowie rodziny skorzystają z adresów

Opublikowane 26 gru 2009 o 09:44 w kategorii Różne przez billy

#2 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Pierwsza wizyta u rodziców mojej dziewczyny. Na drodze jakaś debilka wymusza pierwszeństwo, na pierwszym świetle zatrzymuję się obok i obdarzam ją wiązanką w stylu głupia babo kto ci dał prawo jazdy... Później zatrzymuję się jeszcze w kwiaciarni i 20 minut póżniej niespodzianka, ta sama pani otwiera mi drzwi, myslę że prezentacja była zbędna... bez komentarzy ;)

Opublikowane 27 gru 2009 o 10:24 w kategorii Różne przez Artur

#7 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Mój syn wyrwał z dzienniczka kartkę na której pani wpisała mu uwagę, za nic nie chciał mi powiedziec za co dostał upomnienie. Chciałam mu odebrać żeby sprawdzić a on schował się pod łóżko, potargał ją na kawałki, włożył do ust i zjadł

Opublikowane 21 sty 2011 o 01:46 w kategorii Szkoła przez anna

#342 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Zapisałam się na randki internetowe wypełniłam ankietę i dowiedziałam się w wyszukiwarce że mają 0 osób odpowiadających moim kryteriom - czy ja jestem normalna ?

Opublikowane 23 sty 2010 o 19:16 w kategorii Różne przez polcia

#74 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Rozumiem że jest zima i pełno zakatarzonych ludzi, ale dzisiaj to już przesada, jakaś stara babcia w autobusie kichnęła na mnie oczywiscie nie zasłaniając sie bo po co. Rezultat piękny śpik wylądował na moim płaszczu a babcia k...a nawet nie powiedziała mi przepraszam.

Opublikowane 9 lut 2010 o 16:10 w kategorii Zdrowie przez zbyś

#109 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Nowa koleżanka zaprosiła mnie na urodziny i mówi wiesz na imprezie będzie kolega mojego męza super fajny facet może sobie przypadniecie do gustu bo on też jest samotny. Przyszłam ostatnia, byli już wszyscy goście i nagle wybuchłam śmiechem w chwili gdy koleżanka chciała mi przedstawić mojego byłego męża!!!!!Czy to jakiś znak?

Opublikowane 5 lut 2010 o 09:02 w kategorii Miłość przez danusia

#98 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Wczoraj znalazłam odpowiedzi moich rodziców w teście o preferencjach i fantazmach seksualnych. Dowiedziałam się ze moja mama lubi seks oralny, taty fantazmem jest spróbować seks grupowy itd, itp - nie wiedziałam że mam aż tak aktywnych i otwartych na te sprawy staruszków !!!!

Opublikowane 8 lut 2010 o 23:57 w kategorii Rodzina przez pannaanna

#105 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Wigilia na 14 osób, więc 13 prezentów do kupienia, ok udało mi się znaleźć coś orginalnego dla każdego, wszystko zapakowane podpisane...chyba się gdzieś pomyliłam... trzeba było widzieć minę mojej 74 letniej babci gdy w swoim pudełku znalazła sextoy, który byl prezentem dla mojej siostry

Opublikowane 27 gru 2009 o 17:27 w kategorii Rodzina przez Jamnik

#11 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Narty to dla mnie prawie wszystko, nie opuszczę żadnej okazji. Na Sylwka zaplanowany tydzień w Alpach z całą paczką kumpli, już prawie tam się widziałem. Wczoraj wyprowadzajac psa poślizgnąłem się przed domem finał sprawy - 3 tygodnie gipsu, Nieeee za jakie grzechy??? chyba mnie szlag trafi jak kumple wrócą opowiadając jak było bosko

Opublikowane 4 sty 2010 o 00:40 w kategorii Zdrowie przez narciarz

#32 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Wolontariuszka w WOŚP kwestowałam całą niedziele, zebrane pieniążki pomogą z pewnością chorym, ale dzisiaj to ja mam jakieś cholerne grypsko. Czy nie mogliby przełozyć tej imprezy na lato?

Opublikowane 6 lut 2010 o 15:24 w kategorii Zdrowie przez ninon

#99 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Wczoraj były urodziny naszej koleżanki, impreza skończyła się bardzo późno. Dziś na fizyce kolega zasnął i spadł z wielkim hukiem z krzesła - cała klasa wyła ze śmiechu.

Opublikowane 26 sty 2010 o 22:55 w kategorii Szkoła przez pannaanna

#79 Komentarze: 0

Dołącz do nas