...prawdziwe ale niecodzienne anegdoty o życiu i historyjki z życia wzięte

Opublikuj swoje anegdoty z życia wzięte lub opowiedz innym co ci się wyjątkowego przydarzyło...
Twoja nazwa użytkownika :
Kategorie do luftu :
Płeć? :

Przypadkowo wybrane

Opublikowane krótkie historyjki i anegdoty o życiu : wszystkie | tylko dzisiaj | w tym tygodniu | w tym miesiacu | w tym roku

Mój nowy facet zaprosił mnie na kolację, lokal z fajnym wystrojem, cicha muzyczka, super atmosfera. Pod koniec pyta mi się: czy wybrałem dobrą restauracje? - tak bardzo mi się tu podoba. Na to on: byłem pewny to moja ulubiona przyprowadzałem tu wszystkie moje ex i zawsze mówiły ze mam dobry gust.

Opublikowane 15 sty 2010 o 19:40 w kategorii Miłość przez coco

#56 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Mój eks luby wytłumaczył mi dlaczego w zeszłym tygodniu przespał się z moją kumpelą - moja niedyspozycja trwa czasem 5 dni a on nie może obejść się bez seksu przez tyle dni. Nie potrzebuje takiego faceta, teraz może sypiać z kim chce kiedy chce.

Opublikowane 19 paź 2010 o 12:45 w kategorii Seks przez marta

#317 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Wczoraj byłam z moim 4 letnim synkiem na basenie. Obok nas pływał mężczyzna, którego ciało było wyjątkowo bujnie owłosione, synek cały czas go obserwował. Jak wróciliśmy do domu mąż spytał go jak było na basenie - super a koło nas nawet pływała prawdziwa małpa..

Opublikowane 9 kwi 2010 o 12:51 w kategorii Rodzina przez lilly66

#210 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Otwierając jogurt naturalny wylałem sobie trochę na spodnie na których pojawiła się biała plama, poszedłem więc do łazienki żeby się wyczyścić, pech chciał że była tam moja mama która bardzo dziwnie się na mnie popatrzyła odbyło sie bez komentarza, ale jakoś się głupio poczułem...

Opublikowane 9 mar 2010 o 17:08 w kategorii Rodzina przez Billy

#159 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Spacerując z koleżanką po galerii nie zauwżylam że całe ze szkła drzwi do butiku były zamknięte i weszlam w nie całym cialem, na szczęście skończyło się to tylko siniakiem na nosie...

Opublikowane 19 mar 2010 o 22:54 w kategorii Zdrowie przez mandy

#174 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Byłam z moim chłopakiem u niego w domu. Oczywiście naszła go chętka. Zaczęliśmy się pieścić, gdy usłyszałam, że drzwi się otwierają. Byłam w staniku,.weszła jego babcia. On zanim się zorientował o co chodzi, babcia już otworzyła drzwi do pokoju. Stanęła jak wryta z okrzykiem na ustach: "Ja wiedziałam, że Krzyś kase z 18-nastki przeznaczy na prezerwatywy"

Opublikowane 19 kwi 2012 o 20:36 w kategorii Seks przez kolonia

#649 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Pierwszy raz zostałem sam w czasie wakaji. Po tygodniu kebabów, pizzy i innych zupkach z proszku miałem ochotę na pierogi ale nie chciało mi się ruszyć z domu. Znalazłem w zamrażalniku worek pierogów z truskawkami, wrzuciłem do wody i poszedłem pod prysznic, jak wróciłem do kuchni to zastałem bryjkę pierogową, chyba się przegotowały;((

Opublikowane 25 sie 2010 o 10:58 w kategorii Różne przez witek

#271 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Od 6 miesięcy mój maż pracuje we Francji, widujemy się rzadko ale dzięki internetowi i webcam rozmawiamy ze sobą często. Wczoraj nie mógł ze mną rozmawiać, kolacja w pracy.... Dziś rano na ekranie mojego laptopa za plecami mojego męża przemaszerowała zgrabna naga laska!!! nie wiem czy też była na kolacji, najlepiej zapytam męża ma chyba przygotowaną gotową odpowiedź?

Opublikowane 29 gru 2009 o 12:04 w kategorii Rodzina przez Aga73

#20 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Moi poprzedni sąsiedzi uprawiali seks na okrągło co nie pozwało mi spokojnie się uczyć, Przeprowadziłem się w tym roku sprawdzając kim będą moi sąsiedzi ..ok para sześćdziesięciolatków....wyobraźcie sobie jest jeszcze gorzej !

Opublikowane 18 sty 2013 o 10:44 w kategorii Seks przez Misza

#742 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Rodzice chyba za szybko zapominają swoje szkolne lata. Dzisiaj dostałam 1 fizyki moja mama na to szlaban na imprezy do końca miesiąca - jesteśmy dopiero 5 czy to nie przesada?

Opublikowane 21 sty 2010 o 15:12 w kategorii Szkoła przez mirka

#67 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Moja jamniczka która jak tylko może przesiaduje na mioch kolanach ma ostatnio cieczkę. Musiałam dobrze przesiąknąć tym zapachem bo dzisiaj idąc do szkoły towarzyszyło mi aż do bramy sześc psów obwąchując mnie ze wszystkich stron.

Opublikowane 3 kwi 2012 o 16:20 w kategorii Różne przez Paulina

#640 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Podczas gdy moja narzeczona brała prysznic, chciałem ją przestraszyć i schowałem się pod łóżko w pokoju jej rodziców. Wychodząc spod łóżka przewróciłem pudełko z którego wysypała się kolekcja sextoys jej mamy... oj przyszła teściowa nie skończyła mnie zaskakiwać !!!!

Opublikowane 24 lut 2010 o 00:07 w kategorii Rodzina przez Janek

#134 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Ja biedny student ledwo wiążący koniec z końcem wykorzystuję wszystko co dają mi rodzice. Ostatnio aby nie kupować cukru słodzę herbatę konfiturą..nawet całkiem niezła ;))

Opublikowane 13 maj 2013 o 15:45 w kategorii Pieniądze przez Kondad

#778 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Pracowałam wieczorami żeby skończyć projekt i mieć spokojny weekend. Moje bagaże gotowe, projekt włożyłam do duzej koperty z zamiarem rzucenia na niego okiem w wolnej chwili. Wyjeżdżając chciałam jeszcze wrzucić listy na poczcie i wszystko byłoby wspaniale gdyby nie fakt że pomyliłam koperty i wrzuciłam do skrzynki na listy mój projekt !!!!!!!!!!!

Opublikowane 1 maj 2010 o 13:34 w kategorii Praca przez hanka

#226 Komentarze: 0

Dołącz do nas

W moim biurze całe rano było opowiadanie jak kto spędził i co dostał na Walentynki; temat dla mnie pasjonujący jestem jedyną singielką...

Opublikowane 17 mar 2010 o 14:06 w kategorii Praca przez singielka

#169 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Zerwałam w zeszłym tygodniu z moim facetem, który żeby zemścić się nie znalazł nic orginalniejszego jak dać ogłoszenie z moim numerem telefonu na którym pisze, że świadczę wszystkie usługi seksualne i na dodatek gratis - mój telefon dzwoni bez przerwy z propozycjami nie do odrzucenia!!!!

Opublikowane 7 wrz 2010 o 12:26 w kategorii Miłość przez gosia

#281 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Nocny Marek wyprowadzam psa zawsze koło drugiej. Wczoraj gdzieś wypadły mi klucze których nie znalazłem w ciemnym i zaśnieżonym parku. Dzięki ślusarzowi (taryfa nocna), po godzinie mogliśmy z Ringo wejść do domu.

Opublikowane 17 mar 2010 o 20:27 w kategorii Różne przez Paweł

#170 Komentarze: 0

Dołącz do nas

W zeszłym tygodniu byłam na imprezie dla singli. Fajnie się bawiłam do momentu kiedy do lokalu wszedł nowy uczestnik,,,mój szef... teraz robię wszystko żeby nie spotkać się z nim sam na sam w pracy

Opublikowane 26 lut 2010 o 10:17 w kategorii Praca przez pamela

#139 Komentarze: 1

Dołącz do nas

Spędzałem Sylwestra sam z moja dziewczyną..po kolacji wpadliśmy na pomysł czemu nie ostatni raz w starym roku, wskoczyliśmy do łóżka..jesteśmy w pełnej akcji nagle Majka wyskakuje przerażona, pędzi do kuchni, wraca tłumacząc się dobrze, że pomyślałam, zapomniałabym włożyć szampana do lodówki....nagle mnie ochłodziło :(((

Opublikowane 3 sty 2011 o 00:13 w kategorii Seks przez Max

#339 Komentarze: 0

Dołącz do nas

Zapytałam mojego faceta co nowego w łóżku sprawiłoby mu przyjemność - odpowiedź spróbujmy jak największą ilość pozycji kamasutry - obiecane zrobione, było super 11 pozycji, byłam po tym sztywna ale co się nie robi gdy się kocha i chce zaskoczyć swojego partnera?

Opublikowane 8 lut 2010 o 17:22 w kategorii Seks przez kitty

#104 Komentarze: 1

Dołącz do nas